Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van hogy a monitorom...

Mitől van hogy a monitorom netezés közbe kiirja h nincs jel?

Figyelt kérdés
Fekete lesz a képernyő és kiírja h nincs jel...csak úgy tudom visszahozni ha kinyomom a gépet és újraindítom... de egy idő után baromi idegesítő... most jött elő egy hete ez a probléma.. mitől lehet?

2012. szept. 8. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a VGA nem működik akkor nincs jel.Sok minden okozhatja elsőre nézz egy hőmérsékletet.
2012. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mássz hátra a gépházhoz, és a csatlakozót mozgasd meg, tekerd be jobban. Ugyanezt csináld meg amonitornál. A monitor tápkábelét is nyomd be ha már ott jársz :D bár ezekszerint az nem volt kimozdulva de érdemes megmozgatni a csatlakozókat évente...


Ha ezek után is gond van, írj.

2012. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2, ezt már megcsináltam, nem jött be :s de mióta írtam a kérdést nem csinálta ezt szóval nemvágom:D
2012. szept. 15. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Mire jó a gyakorikérdések... :)
2012. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megint nem jó -.-"""""" de már egy nap 4x csinálja... szóval mi lehet a probléma?
2012. szept. 22. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
:/ gondolkodom...
2012. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!