Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalakat mondani...

Tudtok olyan oldalakat mondani amelyek számítástechnikával foglalkozik és amibe lehet szakértőket kérdezni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg itt???? (De ezt tényleg halkan jegyzem meg...)
2012. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
PCforum.hu
2012. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként meg az informatikai újságok honlapján (CHIP, Computerworld, PCWorld, technet.hu,), de ha beütöd a keresőbe a "számítestechnikai oldal" címszót, akkor kapsz egy pár találatot...
2012. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 belapus ***** válasza:

Igen, itt is, és a másikon is, és ha ez kevés, még ezeken is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2012. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt halkan megsúgom, hogy rengeteg hozzá nem értő emberke jár ebbe a topikba. Szóval 1 ember válaszára sose hallgass. Ha többen is megerősítik akkor.
2012. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Na megint itt van kedves kötözködő barátunk. Ehhez legalább ért...
2012. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért is lennék kötözködő? Lehet jobban értek nálad a számítástechnikához... :)


Amúgy meg teljesen igazam van.

2012. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy írtad. Majd ha többen megerősítik akkor lesz hihető, addig csak a " rengeteg hozzá nem értő emberke" közé tartozol. Te írtad, nem én...


Nem nyitnék erről vitát, mert veled csak azt lehet...

2012. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mint ha annyira ismernél. Igazából te kötöttél belém szóval egy szavad sem lehet.


"Na megint itt van kedves kötözködő barátunk. Ehhez legalább ért..."


Ebből igazából azt veszem ki, hogy te engem minden kérdésnél látsz "kötözködni". Mikor én gyakorlatilag hetente 2x nézek ide fel (mert ugye valakinek dolgoznia is kell), és akkor is csak olvasgatni, illetve gépeket írok össze embereknek.


Meg azt ne, mondd, hogy nem szoktál az átlagnál alacsonyabb színvonalú válaszokat látni.

2012. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na jól van idefigyeljetek nekem nincs erre időm hogy ti itt vitatkoztok, vezessétek le máshol a feszkót!én egyáltalán nem erre voltam kíváncsi hogy ki kibe kötött bele
2012. szept. 8. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!