Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék. Egy bejegyz...

Segítséget kérnék. Egy bejegyzésemre a facebook oldalon alpári módon reagált valaki. Én ugyan töröltem a bejegyzést, tiltottam a szerzőjét, de ő lementette a beszélgetést és kitette az oldalára. Mi tudok tenni, hogy az Ő oldaláról is eltünjön?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 07:49
 1/1 karesz01 ***** válasza:

Ha nem tetszik az amit írtak és ezt te kitörölted akkor valamilyen okból tetted .


Ha ő ennek ellenére kirakta saját profiljába ezáltal mindenki láthatja akkor megsértet téged .


Nézd meg a szabályzatba hogy milyen pont(ok)ban sértet meg téged .


Privát üzenetben kérd meg 12 vagy 24 órán belül távolítsa el , mert még a szabályzat is tiltja .


Amennyiben nem teljesíti kérésed akkor te jelented be őt szabályzat szegésért .


Ha letelt az általad megadott idő és az oldal szabályzatával is alá tudod támasztani akkor jelentsd be a felhasználót ,

Ezzel hivatalossá téve a kettőtök közötti dolog elintézését .


Tájékoztasd az oldal staffjait :

-Azt hogy te mit töröltél és hogy ő ezt kirakta ő

-A kérő leveled amit az illetőnek küldtél

-Az oldalon azt a szabályzat leírást ami szerint téged megsértett

-stb.


(Persze fennáll annak is az esélye hogy nem a javadra döntenek a staffok .)

2012. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!