Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a gépen vannak üres mappák...

Ha a gépen vannak üres mappák az baj? Nem terheli a gépet? Nem pazarolja a helyet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

igazából nem terheli a gépet,

de le is dobhatod őket :

a mappán jobbegérrel kattints,és a följövő ablakban válaszd a " Törlés "-t.

2012. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen rendszerezközt tegyek fel amibe van üres mappa kereső?
2012. szept. 10. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira azért ne merüljél bele, hogy megkeresteted és törölteted az összes üres mappát, mert azzal meg több kárt okozol, mint hasznot. Vannak üres mappák, amik azért üresek mert még nem írt bele az oprendszer semmit vagy éppen üres, de szokott benne cucc lenni. Ha ezeket letörlöd, akkor egy pár progi rinyálni fog, esetleg lefagy vagy el sem indul. Mindezt kockáztatod mondjuk 100 üres mappáért, aminek a helyfoglalása egy több száz gigás vinyón elenyésző... ennyit nem ér az egész...
2012. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem érdemes ijenekkel játszani?akkor töröljrm le a gépemről a glary utylatest mert eddig azzal töröltem?
2012. szept. 10. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, leírtam, hogy miért...
2012. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!