Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a videóim...

Miért van az hogy a videóim nem teljes képernyőben vannak?

Figyelt kérdés

Azon hogy nem teljes képernyőben vannak, azon azt értem hogy a videóim szélén két fekete csík van, amikor meg például egy minecraftos videót vettem fel akkor felül is, alul is és két oldalt is volt egy fekete csík. Ezt hogy lehetne megoldani hogy ne legyen sehol se fekete csík, és kitöltse a videó a "teret"? Ha valamit számít Windows Live Movie Maker-t használok, de amikor Sony Vegas Pro 8.0-val készítettem egyet annál is ez a probléma volt :( . Itt egy példa: http://www.youtube.com/watch?v=AUfcaCufkN8&feature=plcp

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. szept. 10. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy 4:3-as képaránnyal rögzíted/készíted a filmeket. Állítsd át 16:9-re a programot, amit használsz, vagy válassz olyan felbontást, ami ilyet eredményez (pl. 640x360, 1280x720, 1920x1080)!
2012. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

próbáltam 16:9-es arányban is de úgyis ugyan az a probléma :/ meg 1920X1080-ban is és akkor is, mp4-be is meg wmv-be is mentettem akkor is

lehet hogy a felbontás kell kisebbre rakni, mert ez túl nagy? mert simán bírja a gépem, minden játékot 1920X1080-ban futtatok... ha ez nem tartozik ide, és hülyeséget mondtam akkor bocs, nem nagyon értek ehez xd

2012. szept. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!