Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki letilt fb-on, az ő...

Ha valaki letilt fb-on, az ő általa feltett közös képeink is eltűnnek, amin be voltam tagelve? Vagy ő továbbra is látja őket, csak én nem?

Figyelt kérdés

szituáció:egy barátommal csúnyán összevesztünk, letiltott. de előtte rengeteg közös képünk, kommentjeink voltak ide-oda.Azt átlátom, hogy az én oldalamon ő megszűnt létezni,bár a hozzászólásait látom, csak fantomképpel, fekete betűkkel(ő is így lát engem? vagy sehogy?).Arra lennék kíváncsi, hogy a közös képeink, amiket ő tett fel, azok eltűntek nála is? Vagy azokat csak én nem látom?Egyik nap egy közös ismerősünkről megnéztem őt, és ott megjelent minden az Ő oldalán,a közös képeink,a kommentek,én azt hittem, ilyenkor ez nála ugyanúgy törlődik, mint nálam.Nem igazán értek hozzá,és szeretném tudni.Főleg, hogy a közös képek is lekerültek e automatikusan, vagy csak a nevem a képekről és a hozzászólásaim?

valaki?



2012. szept. 11. 17:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!