Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Canon Pixma iP1300-as nyomtató...

Canon Pixma iP1300-as nyomtatóhoz utángyártott patront vettem most először. Elvégeztem az utasítás szerinti "chip leragasztgatást", de utána is kiírta, hogy a patron nem jól van behelyezve ill. hogy üres. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Bónuszként beindításkor nekiállt füstölni! Amikor visszatettem az eredeti üres patronokat, akkor nem füstölt, de úgy néztem, mintha kifolyt volna a tinta is. Mit csináljak? Most a nyomtatómat is elcseszte? Vmi ötlet?
2012. szept. 12. 11:48
 1/2 anonim válasza:

Évek óta nyomtató kellékekkel foglalkozom. Azt mondhatom, most már elég jó utángyártottak vannak. Nyugodt szívvel tudom ajánlani.


Kivéve ezt az egy típust!


6 gyártó utángyártott patronjait kipróbáltam ehhez a nyomtatóhoz, mind csapnivaló. Patronhiba, nyomtató nem ismeri fel, helyezze be újra hibaüzenetek... stb. Most már kizárólag eredeti patront árulunk ebből az egy fajtából.


Ha valamit ragasztgattál az talán nem okozott gondot, bár jó lenne tudni pontosan mit, mivel és hol ragasztottál le. A tinta nem igazán tud kifolyni normál körülmények között.


Tedd bele az eredeti patronokat, azokkal elindul a nyomtatás? Akár üres jelzéssel is?

2012. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
és a tesco-gyártmány HP-s patronokról tudtok valamit?
2012. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!