Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Óp. Rendszer újratelepítése...

Óp. Rendszer újratelepítése után a zenék egyszerűen eltűntek a mappákból. Teljesen másik XP került a gépre, de a zenék másik meghajtón voltak. Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
A zenék alapesetben Windows Media Player-hez voltak társítva, de én telepítettem a VLC lejátszót és egy zenét lejátszottam vele, úgy hogy ehhez társítottam. A zenék ezután tűntek el... Valaki segítsen!!!
2012. szept. 13. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor telepítetted az új OP-t akkor azt a meghajtót amelyikre telepítetted azt törölted vagy csak leformáztad ?
2012. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lett formázva, mert amik voltak azon a meghajtón azok meg is maradtak, csak az op rendszert cseréltem egy másikra. de a zenék egy másik vinyón voltak...
2012. szept. 13. 17:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljesen másik vinyón vannak/voltak a zenék, ahhoz a vinyóhoz hozzá sem nyúltam... A mappák amiben a zenék voltak azok megvannak, de belőlük a zenék teljesen eltüntek...
2012. szept. 13. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!