Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a billentyű...

Miért van az, hogy a billentyűzeten néhány karaktert csak akkor jelenít meg a képernyő, ha kettőször kattintok rá? Pl. : ^^, °°, ˇˇ, ˛˛, ˙˙, ´´! Ezeket!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy úgy meg lehet oldani, hogy kitöröljük az egyiket, és akkor egy marad, de kíváncsi vagyok rá, miért! Szóval írjatok!!

2012. szept. 13. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél igy van.

Ha meg benyomtad az elsőt és szóközt nyomsz akkor is kiírja, de csak az egyiket.

2012. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. szept. 13. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert azt várja a gép, hogy egy betűt írj be utána. Akkor ráteszi ezeket a jeleket. â
2012. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha zavar, vagy programozáshoz kell akkor cseréld ki a Nyelvi eszköztárban a billentyűzetet :


"angol (amerikai) - nemzetközi"-ről sima "amerikai"-ra


és akkor nem vár a második karakterre.


Sok sikert.

Üdv.

2012. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4-nek

Ha kicserélem sima amerikaira, mi fog még megváltozni?

Azért kérdezem, nehogy meglepetés érjen.

2012. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem semmi, nekem amerikain van igy használom, és nincs vele semmi gond. (de ha nem tetszik a sima "amerikai" akkor visszarakod "angol (amerikai) - nemzetközi"-re és minden marad a régiben)


Sok sikert.

Üdv.

2012. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ!
2012. szept. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!