Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop a legjobb ezek...

Melyik laptop a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

Toshiba Satellite C855-12K, Asus K53SD Gamer Edition, HP Pavilion g6-2013sh.

Melyiket vegyem meg? (Esetleg tudtok hasonló áron jobbat?)


2012. szept. 15. 12:08
 1/5 algopirin ***** válasza:

Én úgy tenném fel a kérdést mindegyik laptophoz oda írnám a lényeges információit egyenként kikeresni neked nem hiszem bárki is fogja.

Persze azt se ártana tudni mire kell mire fogod majd használni és mennyire számit mibe kerül mennyire ár érzékeny a dolog.

2012. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem HP van.Semmi bajom vele csak kívülről nem tetszik.Viszont nekem ezt ajánlották több üzletebe is egymástól független.
2012. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy kb. mindegyik ugyanannyit tud, van, amelyiknél a proci gyorsabb, van, ahol a RAM több, valamelyiknél a HDD mérete, de engem elsősorban úgy érdekelt volna, ahogy a második válaszoló is írta, hogy márka meg típus alapján melyik megbízhatóbb.
2012. szept. 15. 13:09
 4/5 algopirin ***** válasza:

Rammbol sose elég ha egy árkategória akkor én azt választanám amiben több van.

Winyo egy dolog tökmindegy mekkora van benne úgy is megfog telni 50-100giga ide vagy oda szerintem nem számit előbb utóbb ugy is kell majd valami külső tároló.

Proci megint olyan szerintem nem számit igazán, valoszinüleg nem 3D renderelésre fogod használni, általános dolgokra meg nincs nagy különbség.

Mivel nincs nagy különbség köztük nincs jó választás szerintem, ha becsukott szemmel ráböksz az egyikre kb. az is megteszi, persze majd a későbbiekben biztosan kiderül valami miatt nem volt jó választás lehetett volna a másikat is, többnyire így szokott lenni :)

Mindegyik relativ megbízható és egyforma a saját kategóriájában, hasonló esetben legfeljebb az ár ami szerint döntenék és nem biztos a legolcsóbbat, melyikre van több garancia illetve melyikhez adnak jogtiszta rendszert.

Teljesítmény és az egyéb paraméterek szerintem ennyire hasonló gépek között nem igazán számit már.

2012. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!