Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a laptop jó lenne erre a...

Ez a laptop jó lenne erre a használatra?

Figyelt kérdés

[link]


Főleg játszanék rajta( MW3, GTA:SA/4, esetleg BFBC2 ), és nagy médiafileokkal ( 1080p, 15-20perc ) dolgoznék, és frapssal venném fel ahogy éppen játszok, aztán egy szerkesztés után megy a youtube-ra.



Válaszokat köszönöm!


2012. szept. 15. 12:16
 1/7 algopirin ***** válasza:

Laptop mindig is csak szükségmegoldás lesz, ár/teljesítmény viszonyban alul marad hasonló kategóriás asztali géphez képest.

Sose értettem miért akarnak mindenáron laptopot, persze ugyan olyan elvárásokkal mint amit egy asztali gép tud, egyszerűen nem egy kategória nem ugyan arra a felhasználásra tervezik.

Én ilyen árban és ilyen felhasználásra eleve asztali gépben gondolkoznék kétlem megfog majd felelni minden elvárásnak laptop kategóriában.

2012. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyenekre akarod használni akkor valóban jobb lenne egy asztali gép ha nem akarsz félmilliót laptopra költeni.
2012. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos a mobilitás, akkor ezt vedd, de ha nem akkor asztali SOKKAL jobban megéri.
2012. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de valóban fonntos a hordozhatóság, asztali gépben nem is gondolkodok. Köszönöm a válaszokat, de az eredeti kérdésre még nem találtam meg a választ. :)
2012. szept. 15. 12:43
 5/7 algopirin ***** válasza:

Az eredeti kérdésedre a válasz " nem lesz jó arra amire használni akarod".

Bővebben kifejteni pár oldalas esszében lehetne talán miért is nem.

Amennyiben laptopon akarsz ilyen funkciókat simán megszorozhatod 2-3x is az árat de határ a csillagos ég.

Alianware gépek nem véletlenül kerülnek annyiba amennyibe, ok. a designt is meg kell fizetni de ott azért tényleg vannak vasak is a gépekbe.

2012. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit sajnálom, hogy erre nem lesz jó, de akkor is le kell cserélnem az asztali gépem egy laptopra, szóval keresek egy olcsóbb gépet, ha már ezen nem tudok játszani.
2012. szept. 15. 13:03
 7/7 algopirin ***** válasza:

Játszani fogsz tudni rajta az szinte biztos, de felvenni élőben a játékot úgy hogy ne szaggasson közben szinte kizárt már csak a fizikai paraméterek és adat átviteli sebességek miatt is elég kétséges.

Ha van rá pénzed nem rossz választás, azért nem egy gyenge masina az megint más kérdés az aksija mennyire fogja bírni mennyi idő után fog tönkremenni stb. stb. de mint már írtam hosszasan lehetne kivesézni miért is jó vagy éppen nem jó arra a célra amire gondoltad.

Én azt mondanám ha belefér a keretbe vedd meg azt kész és majd használod ahogy tudod legfeljebb pár kompromisszumra kényszerülsz majd ha nem fér bele egy jobb asztali és egy csak hurcolásra való mezei laptop.

2012. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!