Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan vagy milyen programmal...

Hogyan vagy milyen programmal tudom megoldani hogy mind a kettő hang kimenetelen legyen hang egyszerre?!

Figyelt kérdés

Úgy szeretném hogy mivel van kettő hang kimenetel a számítógépemben és az egyikben van a hangszóró a másikba pedig ha bedugom a házimozit akkor automatikusan kikapcsolja a hátsót mert előre bedugom a házimozit!

És úgy lenne nekem jó ha egyszerre mennek mind a kettő!

Mert hátra van bedugva a erősítős hangfal előre meg a házimozi!

Köszönöm segítségeteket!

Mivel oldjam meg????


2012. szept. 15. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesleges futtatni ezért egy programot. Ebbe dugd be mindkettőt: [link]
2012. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen tudom de még is nem lehet valahogyan megoldani?

köszönöm szépen!

2012. szept. 15. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a saját rendszeremről tudok nyilatkozni. Realtek hangkártyám van, és ahhoz tartozik egy Realtek HD Audio maneger nevű program.Ez nagyon hasznos lehet a fent említett hangkártyák beállításához. Piros színnel jelöltem, hogy hol lehet kimeneteket hozzáadni. Amúgy nekem is úgy van, hogy hátulra van bedugva a hangfal, és az előlapi csatl.-ba a fejhallgató.

[link]

Ha szerencséd van és a hangkártyád ilyen, akkor ajánlom ezt a dolgot, mert nagyon sok beállítási lehetőséget kínál fel hanggal kapcsolatban.

2012. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen a régi gépemben ez volt és ott jó volt de most az újban Soundmax integrated digital HD audió van benne!

És win 7

2012. szept. 15. 17:57
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon szépen köszönöm!!!! :)
2012. szept. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!