Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom helyreállítani a...

Anda Sándor kérdése:

Hogyan tudom helyreállítani a letéglásított Samsung Galaxy S (I9000) telefonomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!

Egy 4.1.1-es firmware-t használtam devil kernellel. Minden rendben is volt, de csináltam rajta egy factory resetet, mert kicsit be volt lassulva és sok felesleges dolog volt rajta.

Innentől meghalt a telóm... nem működik rajta a 3 gombos recovery, hiába próbáltam már ezerszer, a downloader mód az úgy néz ki, mintha működne, de nem látja az odin, így sajna nem tudok rá firmware-t rakni. A PC nem is érzékeli, csak néha, de ilyenkor is ismeretlen eszközt jelez. Már több gépen próbáltam, az eredmény ugyanaz.

Kicsit olvasgattam egyéb fórumokon, ott valaki azt mondta, hogy próbáljam meg rátenni a pc-re a nexus drivereket és a samsung drivereket távolítsam el... többször megcsináltam,de az eredmény ugyanaz, bár lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet, nem tudom. A telót be sem tudom kapcsolni, ha nincs rácsatlakoztatva hálózati töltőre. Ha töltőn van, akkor elindul, megjelenik a fehér samsung felirat, majd a kernel logója, ezután ismét újraindul és így tovább.

Valaki esetleg találkozott már ilyennel és ha igen, akkor mi a megoldás?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. szept. 15. 17:08
 1/2 anonim válasza:
Egy factory reset nem csinál rajta kárt, vagy hazudsz, vagy valamit elba'ztál és magadnak szeretnéd azt hazudni hogy mindent így csináltál. De 1 biztos szerviz nélkül nem tudsz vele semmit csinálni.
2012. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben megnézték a szervízben. A telefon túl sok áramot vett fel, ezért az usb csatimat kicserélték, de még ígysem működött. Valószínű, hogy elszállt benne még pár kondi. Úgy néz ki, hogy alaplap cere!

EGY JÓ TANÁCS: HA NEM INDUL RECOVERY MÓDBAN, AKKOR NE ERŐLTESSÉTEK, AZONNAL HASZNÁLJÁTOK AZ ODIN-T!!!

Kb 20-30X próbáltam berakni Recoverybe. Ezzel olyan túlfeszültséget kaphatott az alaplap, hogy csak a javítás vagy a csere segíthet, sajnos ez zsebbe nyúlós lesz! :(

2012. szept. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!