Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop magától bekapcsol...

Laptop magától bekapcsol kikapcsolás után. Részletek lent. Mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés

A laptopot tegnap víz érte, de csukva volt és csak a külső felületét, ezért gondoltam nem lehetett baja. Ennek ellenére azóta (vagy ettől függetlenül is lehet), ha nincs bent az akkumulátor, de hálózatra van dugva kikapcsolás után egy idő után magától visszakapcsol. Ha kikapcsolom, kihúzom a hálózati adaptert, majd később visszadugom, azonnal elindul a gép. Amikor bent van az akksi egyáltalán nem jelentkezik a probléma, ha be van dugva, ha nincs.

Mivel lehet gond?


2012. szept. 16. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:

azzal van gond h víz érte:D


sztem egy picit zárlatos lett. én a helyedben szervizbe vinném, laptopokat bonyolultabb szétszerelni (vagyis inkább összeszerelni).

2012. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!