Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom megcsinálni a hangom?

Hogy tudom megcsinálni a hangom?

Figyelt kérdés
eddig jovolt a hangom meg a mikim de most semmit sem reagálnak. vezérlöpult hardver és hangon megnéztem, de a lejátszásnál másik cucc az alapértelmezett eszköz(digitális hang (spdif)). pedig eddig(digitális hang(hdmi))volt, de most aztirja nincs csatlakoztatva pedig nembántottam a kábeleket sem. aztirja nincs csatlakoztatva. mikrofonnal ugyanez nemtudom azt sem alapértelmezettnek rakni ami régen volt mer azt irja nincs csatlakoztatva..már kábeleket is probáltam ki-be dugdozni meg minden de nemjó..help!
2012. szept. 16. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg van-e hiányzó driver, vagy menny fel a gyártó honlapjára, ott kapsz segítséget.
2012. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!