Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan email küldő...

Létezik olyan email küldő kliens amiről egy üzenetet egyszerre több címre lehet továbbítani?

Figyelt kérdés
Nagyon sok címem van ahova el kellene küldenem adatokat és elég hosszadalmas lenne úgy és macáras a dolog.A kérdés az hogy létezik e ilyen hogy akár egyszerre 20 vagy 30 különböző címre tud továbbítani?Köszönöm!
2012. szept. 16. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre bármelyik levelezőprogram képes, a windows outlook-ja és a mozilla thunderbird biztosan.
2012. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi megnézem!

Bár már nézegettem az outlockot de nem találtam benne hogy hol és hogyan lehet beállítani mindezt..

2012. szept. 16. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a thunderbird-öt használom, az outlook-ban gondolom hasonlóképpen kell, új üzenetet megnyitod, címjegyzékben két katt a nevekre, és hozzáadja a címzettekhez.
2012. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Komplikato ***** válasza:

Ha máshogy nem megy, akkor a címzett sorban beírod a címeket pontos vesszővel elválasztva. (Ugye az nem lehet a címben)

De szerintem ez még sima HTML-es levelezőben is megy.

2012. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem!Köszi!Megpróbálom a thunder birdet,de ezt a sima levelezőst nem értem.Akár 30 címet beírok a címzetthez és akkor is elküldi?Jól értelmeztem?
2012. szept. 16. 18:49
 6/8 A kérdező kommentje:

De szerintem ez még sima HTML-es levelezőben is megy.


Igen megy!Csak azzal egy a probléma,hogy másolatkjént küldi a többinek és az megjelenik ott aki megkapja hogy kinek és hány embernek küldtem el.Tehát mivel ez egy hivatalos dolog,nem szeretném ha az illető látná hogy rajtta kívűl hány ember kapta meg.

2012. szept. 16. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Van lehetőség titkos másolatot küldeni. Akkor mindenki csak a saját címét látja.
2012. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Közben megtaláltam hogyan kell titkossan küldeni a másolatot.Csak még nem nagyon küldtem egyszerre ennyi emailt.
2012. szept. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!