Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért váltott át?

Miért váltott át?

Figyelt kérdés
Na az lenne a kérdésem hogy feltelepitettem a win xp dar edition v.7 et egy ideig rendes volt és ugye egy uj mappa amit létrehozok annak kék szine volt és most átváltott sima xp-s file ikonra.de nem csak ennél hanem az összes többinél vissza lehet ezt állitani?

2012. szept. 16. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább aztmondom hogy ne használj ilyen buherált XP-ket hanem tegyél eredetit és majd keress rá témát.
2012. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 algopirin ***** válasza:

Ez a dark edition valami sufni belenyúlt verzió gondolom ?!

Hát sok szerencsét hozzá bizonyára jól működik, mivel nem ismerem így nincs róla tapasztalatom de csak mert eleve elkerülöm a sufni verziókat, az ember többnyire fölöslegesen nem csinálok magamnak gondot.

Ok. közöm nincs hozzá de sose értettem miért kell bizonytalan forrásból származó rendszerekkel bajlódni csak mert csicsás felülete van, aztán meg megy az "instabil a windows, összeomlik, fagy".

2012. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezek a buherált XP-k nem biztonságosak, Szerintem is használj rendes XP-t
2012. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat!am van oldal ahonnan a rendes xpt le tudom tölteni? vagy muszáj megvenni?
2012. szept. 18. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
privátban küldtem egy linket!!!
2012. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!