Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a képerny...

Miért nem kapcsol be a képernyő, ha videókártyát kiveszem és utána az alaplapra csatlakoztatom?

Figyelt kérdés
Videókártya illesztőprogramját is töröltem. Mi lehet a baj?

2012. szept. 18. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. ha más kábeltípuson csatlakoztatod,akkor lehet a monitor menüjében ki kell választanod a megfelelő bemenetet

2. a monitorod nem bírja azt a frekvenciát

3. rakd vissza a régi kártyát és előbb biosban engedélyezt az alaplapi vga-t és az legyen az első,amit inicializál a rendszer,ha így megy,akkor szedd ki a vga kártyát.

4. esetleg egy bios reset eleve jól beállítja

2012. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ mindjárt megnézem akkor a biosba. remélem meg találom hol van ez. :)
2012. szept. 18. 08:57
 3/13 A kérdező kommentje:
A biosban erre gondoltál h ezt keresem meg?: init display first? és itt van két választási lehetőség, hogy PEGre állitom vagy Onboard-ra. Alapból PEGre van állítva.
2012. szept. 18. 09:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Onboard.

De lehet ,hogy van valahol még valami extra dolgoknál ,hogy on-chip vga vagy ilyenek. Nézd át,mert sokféle bios van.

2012. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Oké és akkor ahogy kikapcsol utána csatlakoztasam az alapra ugye? mert akkor elvileg már csak ott fog bekapcsolni a képernyő.

Egyébként ott volt valami on chip vagy valami ilyesmi a leírásban.

2012. szept. 18. 09:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát nem akarja az igazságot. Nem akar még mindig bekapcsolni így sem. :/ Pedig jó volna, mert a videókarimat küldeném vissza garanciába, de így meg nem tudom használni a gépem vagy két hétig. Mit lehetne még megnézni, hogy müködjön?
2012. szept. 18. 09:53
 8/13 anonim ***** válasza:
A monitorra ugyanazon a kábelen csatlakoznak?
2012. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja meg esetleg most már szedd ki a vga kártyát.
2012. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugyanazon kábelek, és kiszedem a videókártyát belőle. Meg most elgutóbb probáltam úgyis, hogy benne hagytam de semmi.
2012. szept. 18. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!