Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A legkisebb játék is akad a...

Norbee18 kérdése:

A legkisebb játék is akad a gépemen és lassú, mér van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

sziasztok szóval a gondom h a legksebb játék is akad a gépemen pl (muonline)

a configom.: (nem a leg erősebb de nemkéne akadnia rajta)

proci .: 2.00 ghz

ram .:1,5 Gb

videókártya .: Nvidia Gforce Fx 5500 - 256 mb

Driver frisstés megvolt de ugyan az a helyzet.

vlakinek vlami ötlte? :D



#játéklagg
2012. szept. 18. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A Geforce FX gyakorlatilag a világ legrosszabb videokártya szériája. Sajnos azon még 10 éves DX8-as játékok is akadnak 640x480-ban. Sajnos ez van. Próbáld a felbontást a lehető legkisebbre állítani, és minden grafikus beállítást minimumra. A procid sem éppen egy erőmű, pontosabban fogalmazva sajnos még csak AAA méretű ceruzaelem se. Próbálhatod húzni. Félteni nem kell, ha bedöglik, 2000 forintért kapsz ugyanolyat vagy jobbat.


Még annyit, hogy ezzel a konfiggal mindenképpen XP legyen telepítve, mert annál újabbat nem bír el normálisan, és rendes driver sincs a kártyához. Ha véletlen felraktál valami win7-et vagy hasonlót, akkor ilyen videokártyával az igencsak súlyosbító körülmény.

2012. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszodat, és xp op van win7-et tudom h nem brná és nem is szeretem.

arra kérnék választ még h hogyan tudom húzni a videókártyát+procit?

2012. szept. 18. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Erről rengeteg anyagot lehet találni a neten, csak keresni kell. Ide leírni hosszú lenne és körülményes.
2012. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de azt nem értem h pl a muonline mér akad rettentően mikor annak nagyon nagyon kicsi a gépigénye, az operation7 pl meg nem vészes
2012. szept. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!