Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segítsen,2 percenként...

Valaki segítsen,2 percenként kezd akadni a játék folyton és szinte mindegyik?

Figyelt kérdés
Frissítettem a drivereket, azaz videókártya, directx 9 pl az Assassin's Creed Brotherhood, GTA 4 egyszerüen elkezdenek akadozni de olyan szinten hogy szó szerint képenként megy a játék, portalanítva is lett a gép most kb 1 hete még annyi se, meg újra is raktam a rendszert 3-4 napja, a gépem configja 2GB ram 667mhz-es ATI HD 4670-es 1GB Drr3-as vidikari és intel pentium 3.2GHz-es proci dual core, régebben ezeket a játékokat tök jól vitte, semmi ilyen akadás nem volt, tom gépcsere meg minden csak hát nem kevés pénz az meg most nincs is rá keretem... mitől változik így meg a gép? Valamikor tök jó minden vmikor meg így akad szinte minden nagyobb követelményü játék.

2012. szept. 19. 15:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és Windows 7-et használok 32bites verzióba...
2012. szept. 19. 15:19
 2/6 A kérdező kommentje:
Még a GTA San andreas is beakad, pedig annak nincs nagy gépigénye ilyen géphez képest.
2012. szept. 19. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
A gépet fizikailag mikor takaritottad ?
2012. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kb 4-5 napja
2012. szept. 19. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
és hogy?
2012. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát porszívóval kiszíftam belőle a port és portörlő ecsettel a rejtett helyekről kitakarítottam.
2012. okt. 10. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!