Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A rejtett számról hívást...

A rejtett számról hívást hogyan lehet kideríteni hogy honna jön a hívás? Van arra vlami program vagy valami ami nagyjából betudja esetleg határolni vagy legalább hogy melyik megyéből inditották a hívásokat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 10:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Valaki folyamatossan hívogat rejtett számról.A kérdésem az lenne hogy van a valami olyan program ami betudja határolni.Vagy esetleg olyan hogy ha én sejtem hogy ki az és tudom a számát is,és ezáltal valahogy nem lehte lenyomozni az ő száma alapján hogy valóban ő indította felém e a hívást?
2012. szept. 21. 10:16
 2/14 Golan Trevize ***** válasza:
53%

rendőrségen teszel feljelentést, aztán majd ők kiderítik.

te sehogy nem fogod tudni kideríteni.

2012. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Az a rendőrség és mobilszolgáltató feladata/jogosultsága. Feljelentést teszel, a szolgáltató pedig kiadja az adatokat.


Otthonról nem fogsz tudni semmit csinálni.

2012. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is volt ilyen régebben. Felhívtam a mobilszolgáltatót, ahol azt mondták, hogy csak akkor adhatnak ki ilyen információt, ha rendőrségen bejelentem a zaklatást. (Arra már nem emlékszem, hogy nekem is kiadták volna az infót, vagy csak a rendőrségnek feljelentés alapján) Inkább számot váltottam...
2012. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Vladislav83 válasza:
52%
Kérd le a részletes híváslistát vagy tégy feljelentést zaklatás miatt.
2012. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Golan Trevize ***** válasza:
53%
részletes híváslistán sem lesz semmi...
2012. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

4. vagyok

Milyen régóta van ez?

Figyelj, ha nagyon zavar és félsz, akkor menj el a rendőrségre! Veszíteni nem veszíthetsz sokat, és legalább megtudod, hogy kitől kell távol tartanod magad!

2012. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Találtam egy oldalt!Állítólag ez működik!

Kipróbálom mert azt mondják nem kamu és tényleg elküldik a számot.



[link]

2012. szept. 21. 10:42
 9/14 Golan Trevize ***** válasza:
68%

NE próbáld ki!!!


"0044 190-330-0030 (a hívás ingyenes)"


lószart ingyenes a hívás, már bocsánat...

2012. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Hidd el, nincs ilyen oldal! Az kamu, nagyon sokat fogsz rajta bukni! Az ilyet csak a hatóság tudja ,,megoldani"...

Ha lenne ilyen, akkor nekem is ajánlották volna az ismerőseim, vagy akár a szolgáltatóm.

2012. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!