Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell berakni Minecraftba...

Hogy kell berakni Minecraftba Texture Pack-et?

Figyelt kérdés

Elég kezdő vagyok még,és már annyira rossz az az eredeti txt pack..nem magyarázná el valaki hogy hogyan kell berakni egy újat?:)

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. szept. 22. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Lépés: Nyitsd meg a minecraft-et

2. Lépés: Válaszd a texturepacks menüpontot (Magyar nyelvű minecraftben: Textúracsomagok)

3. Lépés: Ott kattints az Open Texure Packs gombra (Magyar nyelvű minecraftben: Textúracsomagok mappájának megnyitása)

4. Lépés: A megjelenő mappába kell bemásolni a ZIP fájlt (textúrapackonként 1 ZIP fájl van)

5. Lépés: Ezután a Texturepacks (Textúracsomagok) menüpontban válaszd ki a kívánt textúracsomag nevét, és kattints a Done (kész) gombra. [Közben kisebb fagyások felléphetnek!]

Kész, ennyi!

Remélem segítettem.

Ha hibás a kép, akkor HD Textúra Javító kell:

0. Lépés: Rakd be a textúrát

1. Lépés: [link]

Itt letöltöd, ha windowsod van ezt: [link]

2. Lépés: Elindítod

3. Lépés: Kipipálod: HD textures, HD Font (a többi meg ahogy neked tetszik)

4. Lépés: Rákattintasz a PATCH gombra.

Kész :)


Kellemes játékot, sok sikert :)

2012. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én iszonyatosan köszönöm:)
2012. szept. 22. 22:22
 3/3 Bundi007 válasza:
Én azt szeretném kérdezni hogy hogy kell 1.8-ba kettő vagy több texturát berakni egyszerre?
2014. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!