Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon hogy kell beállítan...

Facebookon hogy kell beállítani, hogy a profil képemen kívül a többi kép ne legyen látható?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg minden kép vagy album mellett kell lennie egy láthatósági beállításnak. Ha ez földgömb alakú, akkor mindenki láthatja a képeidet. Ha két emberszerű figura, akkor csak az ismerőseid. Ha fogaskerék, akkor egyéb beállítás van rá. Az egyéb beállításon belül tudod kiválasztani a "Csak én" opciót.


Bár annak nem tudom, mi értelme van, hogy egy képet csak te láthatsz? Akkor miért töltöd fel? Nem kekeckedésből teszem fel a kérdést, csak nem értem a dolog logikáját!

2012. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az albumot akarom elrejteni, hanem azokat, amiken megjelöltek. Lehet nem voltam egyértelmű.
2012. szept. 24. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt is lehet!
2012. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!