Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a Windows Xp a...

Nem indul a Windows Xp a notebookomon? Mi a teendő? Hogy állítsam vissza a rendszert adatveszteség nélkül?

Figyelt kérdés

A Windows Xp Home Edition rendszer van telepítve Lenovo 3000 C100 laptopra, de még csökkentett módban sem indul el.

Kérem, azok válaszoljanak, akiknek ilyen típusú laptopja van és ilyen rendszere van/volt a gépén ilyen problémával.


2009. aug. 2. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jól feltetted a kérdés, hogy akinek "ILYEN" problémája volt, az válaszoljon.

Már csak az nincs definiálva, hogy mi az az ILYEN probléma... Ugyanis ha csak annyit mondasz, hogy NEM INDUL, az még édeskevés egy probléma DIAGNOSZTIZÁLÁSÁRA is, nemhogy a megoldására. Mit ír ki, meddig jut el a post, stb.

Az talán előbbre visz, és talán megoldást is találhatunk. De látatlanba tapogatózni...


A kérdésedre mondhatom azt is válasznak, hogy "dugd be a notid, mert le van merülve az akku, azért nem indul el". Lehetséges hibaforrás? Igen. Megfelel a kérdésben feltett problémának? Igen. De valószínű, hogy nem találgatásra vagy kíváncsi.

Segítünk, ha te is segítesz, hogy mi történik a laptopodon.

2009. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az "ilyen probléma" alatt azt értettem, akinek szintén nem indult el a rendszere.

Először megnyomtam a ThinkVantage munkaterület gombját ott kaptam egy hibaüzenetet. Ez volt kiírva: The file or directory\minint\setupapi.log is corrupt and unreadable.

Majd okét nyomtam és a következő indításkor a PC Doktor jött be és innen nem tudom hogyan tovább.

2009. aug. 2. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!