Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 0. napi mentés hogyan? Bővebbe...

0. napi mentés hogyan? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Üdv! Újra raknám a gépem feltenném rá a progikat drivereket frissítéseket majd le szeretném menteni a rendszert hogy következő alkalommal a mostani több órás telepítés minél gyorsabban lefusson. Hallotam hogy van valami Ghost program de nem ismerem Neten nem sok minden van róla. Azért is gondoltam hogy itt kérdem valaki tud erről infót adni? Előre is köszönöm!

2012. szept. 24. 16:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja windows Vistáról van szó,
2012. szept. 24. 16:08
 2/10 csigarena ***** válasza:

Az a Norton Ghost amire gondolsz tudomásom szerint fizetős.

Van elvileg beépített megoldás erre windowsban a biztonsági másolat.Most hirtelen nem tudom Vistán ez hogy működik,mivel ódzkodom a használatától :D

2012. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 csigarena ***** válasza:
Ja igen,miért vista,ha friss a telepítés?Az van,vagy csak ezzel kompatibilis a gép?Mert a win7-et sokkal inkább javasolnám :)Megkönnyíti a jövődet én csak jót akarok neked :D
2012. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van. Tedd fel a WIn7-et és akkor mesélek a NortonGhost-ról...
2012. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

még nem friss telepítés csak terv az újrarakás . Ja és gépemen elég jól megy a Vista Ráadásul nem nagyon cserélném le mert jogtiszta :D (Szülinapi ajándék )


Bár szerintem az Norton Ghost vagy nem sok külömbség lehet 7-es ben és Vistában :) bár nem ismerem

2012. szept. 24. 16:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Stabilabb és kisebb a gépigénye, de ha jogtiszta akkor azért meggondolandó, de szerintem akkor frissíthetsz WIN7-re, nem?
2012. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 csigarena ***** válasza:

Ezért kérdeztem ,hogy ez van-e? Erre gondoltam hogy esetleg eredeti windowsod van.Ahogy az előttem szóló írta általában ilyenkor lehetőséged van frissíteni,mivel a Vista anno a Win7 "tesztverziója" volt,és a win7 megjelenésével biztosították a Vista Win7-re upgrade-jét.

Ezzel az eredeti programmal ellenőrizheted ,hogy elérhető-e számodra:

[link]


Üdv :)

2012. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony és akkor a kecske is jóllakik és a WIn7 is meglesz :)
2012. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát szerintem a frissítéshez meg megkéne venni az eredeti win7-et mert ha lopotat rakok fel akkor az már nem jogtiszta A Microsoft se hülye hogy a Vista frissítéseként ingyen adja a win7-et már szerintem


Amúgy igazából nekem nem fontos a Norton Ghost jó egy olyan progi amivel egyedi telepítőt lehet csinálni VLITE nem jó ahhoz követel valami 1,5 Gb -s csomagot....Jó lenne intergálni a 2 javítócsomit meg a frissétéseket És ha magyra lenne az se hátrány :)

2012. szept. 25. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért ne adná ingyen?? Vettél egy oprendszert, annak van egy frissebb verziója. Másként hívják mint a tiédet de ez akkor is a Microsoft oprendszere. Fogod, frissíted a Vistádat WIn7-re, oszt' jónapot...
2012. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!