Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Apum ma megkérdezte, hogy melyiket szeretném jobban;egy tabletet vagy egy lap topot. Nem tudom melyiket kérjem. Szerintetek az én korosztályomnak melyik illene jobban? 14/l

2012. szept. 24. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A laptopot több mindenre tudod használni. A tablet csak egy divatcikk...
2012. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Milyem árban?

modern okostelefonod van?

100ezerért már túl jó Tab-ot kapsz

de 100ezerért még nagyon alap laptopot

és lehet még Windows sincs rajta

persze ha nem játszol, és tudtok windows t szerezni

Van számítógéped otthon?

Hordoznál magadal laptopot?

Divatcikk akkor ha dísznek használod

de ha netezel, filmezel, zenét halgatsz, fotozól vele akkor hasznos tud lenni egy normális méretü Tablet

2012. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy a laptopot válaszd !sokkal több dologra lehet használni
2012. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nincs okostelefonom, és apu csak neten nézett nekem kb. 20 - 30 ezer környékén androidod és wifis tabletet, de még régebben kértem egy lap topot, bár már van egy, de ez már öreg és le is szokott fagyni, ettől függetlenül ezt szeretem, de sokat szoktunk utazni és arra is kéne gondolnom, h kompakt legyen, de amúgy meg nem minden nap kapok új "okos telefont" vagy egyéb ilyet. szóval ezért is kérdeztem, de köszi a válaszaitokat :))
2012. szept. 25. 13:37
 5/11 A kérdező kommentje:
meg pl. ha kapnék egy laptopot nem dolgozásra használnám, hanem szórakozásra.
2012. szept. 25. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyelj csak helyedbe várnék 1-2 hónapot és inkább ezt venném meg windows surface-t amin már a windows 8 fut és nagyon könnyű és állítonlag jó aksit kap,kicsi mint egy laptop + szétválasztható a billentyűzettől is :)


[link]


állítonlag nem is lesz drága szóval inkább ezt megvárnám,én is eddig úgy voltam hogy veszek egy wayteq androidos tabletet de egy windowsossal többre megyek :)

2012. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem hogy ez praktikusabb hordásra mint súlyára mint szélességére mint hosszára mint vastagságára,

itt egy vidi is



http://www.youtube.com/watch?v=Mjxc-QzU2L8&feature=player_em..


Jah és ha ez is kb magyarországon drágább lesz de inkább veszek 80e ért egy ilyent mint 100 ért egy szar laptopot,mert laptopot nem érdemes ennyiért venni,inkább 130-140e körül vagy az fölött,

2012. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a linkeket, és a válaszokat is, sokat segítettél :))
2012. szept. 26. 16:10
 9/11 A kérdező kommentje:
és amúgy mennyibe fájna nekem vagy apunak egy ilyesmi?:)
2012. szept. 26. 16:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Még nem tudni,Oktober 26-a után jelenik meg és mire magyarországon a Microsoft lemagyarosítsa 1-2 hét szóval szerintem már Novembertől megveheted,én kivárom nyugodt lélekkel,amúgy eddig azt halottam hogy 200$ tehát 50.000Ft

Amúgy azért ilyen olcsó mert fel akarja venni a Ipaddal a versenyt :)

2012. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!