Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogyan telepítsem...

Sürgős! Hogyan telepítsem újra a windowst a netbookomra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van rajta egy külön partíció, amivel újra lehetne tenni, régen úgy csináltam, de azóta már le lett szedve róla. DVD-re ki van írva, viszont nincs küldő dvd olvasóm, a netbooknak meg nincs sajátja. Hogy tudnám megoldani?
2012. szept. 25. 12:19
1 2 3
 1/29 csigarena ***** válasza:

Ezesetben úgy,hogy ha van egy másik PC-d, akkor abba rakod a DVD-t és ezzel a programmal

[link]

és egy pendrive segítségével csinálsz egy bootolható USB kulcsot amiről menni fog :)

2012. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

4 gigás pendrive-om van, az elég hozzá?

Lépésről lépésre le tudnád írni nekem, hogy hogy kell? Nem nagyon értek hozzá, még sose csináltam ilyet és nem akarom se a pendrive-ot, se a netbookot elrontani.

2012. szept. 25. 12:27
 3/29 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon értek hozzá, még sose csináltam ilyet és nem akarom se a pendrive-ot, se a netbookot elrontani."

Vidd el szakemberhez akkor! Esetleg kérd meg, hogy figyelhesd, amikor csinálja és legközelebb már menni fog!

Nem tűnsz túl önállónak a problémakörben, így bármi hiba adódik nem fogod tudni önállóan megoldani.

2012. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom most szakemberhez vinni, minél hamarabb meg kéne csinálnom. Tudsz segíteni?
2012. szept. 25. 12:33
 5/29 csigarena ***** válasza:
Most el kell menjek,de ha a mai nap ráér később leírom,vagy esetleg egy másik válaszoló
2012. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Kérdező: a kapkodás nem vezet soha semmi jóhoz. Ha még nem csináltál ilyent akkor szinte borítékolható, hogy tovább fog tartani és közel sem lesz olyan minőségű, mint ha szakemberhez viszed.

Persze ha nem hiszed, akkor majd a saját károdon megtanulod.

2012. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 csigarena ***** válasza:
Alaposabban elolvasva a kérdésedet vette észre hogy a helyreállító partíció tartalma van a DVD-n?Csak mert amit én írtam módszer akkor működik,ha azt egy Windows DVD-vel csinálod.Egy helyreállító partícióról helyreállítani manuálisan abszolút nem egyszerű feladat,mire GYK.hu-n végigbeszélnénk a lépéseket elvihetnéd egy szakemberhez is.Ugyanis az a gyártó által meghatározott kódok segítségével működó telepítés.
2012. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

74% ha nem szeretnéd vagy nem tudod leírni, amire szükségem van, akkor minek írsz egyáltalán?


Az első válaszolónak köszi, akkor majd várom a választ!

2012. szept. 25. 12:45
 9/29 csigarena ***** válasza:
Mellesleg a legrosszabb dolog amit a legtöbb ember elkövet (főleg egy netbookon) hogy letörli a helyreállító partíciót.Ha esetleg garanciális a laptopod,írhatsz a gyártónak (bár nem tudom minden gyártó ilyen segítőkész-e) mert egyszer ebben a témában javasoltam ezt egy Toshiba netbook használónak és ők küldtek egy helyreállító lemezt.
2012. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem a helyreállító partícióról lett csinálva a dvd, egy sima windows 7 telepítőlemez, a családban minden gépen arról szoktunk újrahúzni a windowst, szóval biztos jó ehhez is.
2012. szept. 25. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!