Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Firefox és...

Mi a különbség a Firefox és az Explorer között? Milyen böngészők vannak még? Melyik a legjobb és miért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
főleg a "skinjük" más. a firefoxban jól lehet kezelni a letöltéseket. én mégis inkább a google chrome-ot ajánlom, sztem az a legjobb. próbáld ki! van még opera, linuxra safari.
2009. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Tedd fel a Firefoxot és az Operát, használd pár napig mind a kettőt és meglátod. Az Opera alapcsomagja nyújtja a legtöbbet a böngészők közül, a Firefox ezt kicsit felülmúlja a millió pluginjával, a Chrome-ot nem láttam már több mint fél éve, nem tudom mit fejlesztettek rajta, az IE az ördög műve. Személy szerint Opera user vagyok, próbáld ki a többi browsert és találd ki neked melyik a legmegfelelőbb.
2009. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Töltsd le a legújabb Firefox-ot, állits be mindent (kezdőlap, könyvjelzők, bővitmények, kiegészitők), aztán gyorsan felejtsd el. Töltsd le a Google Chrome-t és emeld át a Firefox összes beállítását. Fele annyi memória kell hozzá, nem omlik össze és gyors. Kiváló alapértelmezett böngészőnek. Csúcs.
2009. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Internet Explorerrel megint baj van! Most speci a 8-assal is. [link] Gagyi gyártmány.
2009. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én Google Chrome-ot ajánlom, nálam lényegesen gyorsabb mint aFirefox és az I.Explorer.
2009. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a Google Chrome nem jött be, nagyon utáltam, le is töröltem már a gépről úgy, ahogy van. Én Firefoxot használok meg Operát, meg IE-t, nekem azzal se volt még soha gondom.
2009. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

A chrome majd akkor éri utol a firefoxot,ha lesz hozzá legalább annyi add-on.


adblock plus,cooliris,linkification,downloadhelper,downthemall,speeddial


Csak,hoy a legnépszerűbbeket említsem.

2009. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a sok infót!

Az az igazság, hogy nem nagyon értek a géphez. Nekem Firefoxom van. Régen Explorerem volt, de annál a Firefox jobban bejön, és nem fagy le, valamint jóval gyorsabb. De néha kiírja, hogy a Firefox összeomlott, és akkor újra kell indítanom. De ezen kívül nincs gondom.

2009. aug. 2. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

A legfrissebb Firefox van fent? Minden böngészőből mindig a legfrissebbet kell használni, szoktak maguktól szólni, hogy van új verzió, frissítsd. Nem csak az új feature-ök miatt kell, hanem a hibajavítások, biztonsági javítások miatt is kötelező.


Ha összeomlik a róka, akkor bizonyosodj meg arról, hogy a legújabb flash player legyen fent.

2009. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb Tűzróka (Firefox 3.5.1) HIBÁS, ezt a cég is elismeri, a napokban fogják javitani. Ha a régire (3.0.11) frissitéssel telepitetted, akkor ÖSSZEOMLIK. Törölni kell mindenhonnan (Vezérlőpult, Programok telepitsée, törlése), C:/Program Files), aztán IE segitségével tölts le a www.mozilla.hu oldalról teljesen újat.
2009. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!