Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb:Mini notebook...

Melyik a jobb:Mini notebook vagy tablet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ mire

tartalomfogyasztásra (zene, film, androidos játékok) jobb a tábla... viszont fontos, hogy legyen már egy elsődleges szgéped, ugyanis egy tábla sok feladatra egyszerűen nem alkalmas

pc játékokra, minimális munkára (office, kép/audió/videószerkesztés) jobb egy note/ultra/netbook (csak nehogy atomos gépet vegyél...), valamint paramétereitől függően elsődleges szgépnek is jól/kevésbé jól használható

2012. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem konkretan kollegiumra kellene mert van egy notebookom de minden heten cipelni oda-vissza azert annak megvan a sulya..szerintem
2012. szept. 26. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:

oda jobb a net/ultrabook

viszont csak akkor javaslom, ha a régi géped már eleve csereérett

csak azért kiadni 65k-t (a legolcsóbb, még használható c60assal szerelt netbook), hogy hetente 2 alkalommal 2.5 kiló helyett 1.2-1.5 kilót kelljen cipelni... nos én nem tenném. nagyon nem.

2012. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az akksit a koleszban hagyod,akkor könnyebb a gép. Amúgy ezzel kíméled az akksid élettartalmát. Az akksit kb 70%-os töltöttség mellett érdemes kivenni és tárolni,de időnként 5-6 hónap érdemes visszarakni és rátölteni,hogy ismét 70% körül legyen a töltöttsége. Merült állapotban ne tárold az akksit,mert hamarabb megy tönkre.
2012. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, minimum 70% töltöttség mellett érdemes csak kivenni.
2012. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!