Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S! Bekapcsolom a laptopo...

S. O. S! Bekapcsolom a laptopomat, pörög a ventillátor, de nem történik semmi, nincs kép mi lehet a gond? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap este még kajak csodálatosan működött. Azt nem tudom h reggelig barátom hozzányúlt-e, de nem hinném h ő rontotta el, ért hozzájuk. Bekapcsolom, pörög a ventillátor, aztán nagy feketeség. Kikaptam az aksit, majd vissza, bekapcsoltam megint, ugyanígy nem történt semmi, és még mellé kábé percenként sípolt egy rövidet. Utána ha bekapcsoom látom nagyon nagyon halványan, éppenhogy szabad szemmel láthatóan az indulási Acer feliratot középen, de aztán sötétség semmi. Mi lehet a baja? 10 percre lekaptam a töltőről meg az aksit is kivettem de nem segített. Lehet több ideig kéne pihenni hagyni vagy teljesen gallyra ment valami? Újratelepítős lehet a történet? Nagyon nagyon remélem hogy nem mert fontos dolgok vannak rajta amik ha elvesznek kábé máris b@szhatom ezt a félévemet. Tud valaki segíteni így látatlanban esetleg, van valakinek ötlete? Kajak kétségbe estem :(
2012. szept. 26. 09:11
 1/1 SANYA0727 válasza:

Hali!

1 ha nem értesz abszolút a gépedhez akkor ne nyúlj hozzá bízd szakemberre

2 ha 1 kicsit vágod én ajánlom neked hogy winchestert vedd ki(vetesd ki) és mentsd le elsősorban minden olyat amire szükséged van!

3 Mivel Laptop véleményem szerint az alaplapon vagy a videokártya ment tönkre vagy valami más.

A ramot(memóriát) kizártam mivel azt írtad, hogy láttad halványan a feliratot. ;)

2012. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!