Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni az XP-be?

Figyelt kérdés
5 felhasználói fiókkal használjuk a gépet, mindegyik kódolt. Ha valamelyikünk bekapcsolja a gépet bejelentkezik, gépezik egy kicsit majd kijelentkezik kis idő múlva, akkor a következő felhasználót még engedi bejelentkezni, de a harmadikat már nem. Miért van ez?

2012. szept. 26. 16:02
 1/7 Antimod ***** válasza:

Kijelentkezik rendesen vagy csak profilt vált?

Újraindítás után azonnal OK?

2012. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy, hogy kijelentkezünk vagy felhasználót váltunk, ugyanaz a probléma. Újraindítás után jó, de nem valami jó dolog mindig újraindítani.
2012. szept. 26. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem a gyors felhasználóváltás be van pipálva, és akkor minden progi fut tovább a többi felhasználónál is, és a ram meg már kevés egy harmadikhoz. Kiveszed a pipát, akkor lezárja a folyamatokat váltásnál, és kijelentkezésnél is, és -ha ez a gond-, akkor vszeg menni fog a váltás, de az meg már közel olyan lesz, mint egy újraindítás. Nekem ez a tippem rá.
2012. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, így működik, de amint már említettem mindegy hogy kijelentkezek-e vagy csak felhasználót váltok. Ha mindenki használta és használat után ki is jelentkezett, senki nincs bejelentkezve, de mégsem lehet bejelentkezni. Ötlet?
2012. szept. 26. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer elolvasod, amit írtam, akkor már vszeg látni fogod, hogy pont arra az esetre is vonatkozik, amit te mondasz!
2012. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vissza az egész! Leellenőriztem, és tévedtem (gyors felhasználóváltásnál kijelentkezés esetén bezárja a folyamatokat), úgyhogy rajtad áll, hogy kipróbálod-e. SRY!
2012. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kössz! no cink ;)
2012. szept. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!