Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Áramszünet után miért nem jó...

Áramszünet után miért nem jó a videokártyám?

Figyelt kérdés
Az a problémám , hogyha a gép nem kap valami okból kifolyólag tápfeszültséget , utána ha be akarom kapcsolni nincs kép a monitoron. Ilyenkor az segít ha beleteszem a régi videokártyámat , azzal működik , utána meg a másikat és akkor azzal is. A régi kártyáimmal sosem volt ilyen gond , nem értem miért van ez. Elég idegesítő , amikor 1 perc áramszünet miatt 5 percet kell szerelni.. A kártyám típusa : ATI HD 3650 , valakinek volt már hasonló gondja , hogyan oldotta meg?

2012. szept. 27. 17:32
 1/1 Komplikato ***** válasza:
Én egy újabb Radeon kártyával jártam így, mert ki kellett sajnos kapcsolnom az elosztót (különben más piszkálta), de később az volt a hiba megoldása(?!), hogy átdugtam a monitort a másodlagos kimenetből az elsődlegesbe. Mivel sajnos D-Sub csatis a monitorom ehhez nekem kellett egy plusz DVI-I átalakító, de mire erre rájöttem ... Nem biztos, hogy nálad nem más a gond, lehet pl. gyenge vagy haldokló táptól is.
2012. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!