Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell visszaszervezni...

Hogy kell visszaszervezni eredetibe a böngészőmet?

Figyelt kérdés
Valamit le akartam tölteni (persze közben rájöttem arra is, hogy nem volt ingyenes) és valamikor az installáláskor nem töröltem ki egy pipát vagy nemtudom, de most vmi sweetim jön be a böngészőmön, meg yahoo, meg tele van minden gyökér smiley-val, meg játékokkal, no mindegy a lényeg, hogy egész más és idegesít. még a házat sem tudom visszarakni, mert hiába írom be a googl-t alapértelmezettnek, nem az lesz. Segítsetek visszavarázsolni!

2012. szept. 27. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
*google, jah és gondolom mondani sem kell, hogy nem vagyok egy PC guru, szóval ha tud bárki segíteni, kérem érthetően írja le nekem, ne rövidítésekkel meg kódokkal, meg tudomisén mik vannak :D:) köszönöm :)
2012. szept. 27. 18:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt azért jó lenne tudni milyen böngészőt használsz. A Firefoxnál az Eszközök->Kiegészítők menüben a kiterjesztéseket és bővítményeket nézd meg, ott találod meg ha valami kiegészítőt sikerült letöltened, a Chrome-nál Beállítások->Bővítmények résznél kell megnézni asszem. Ott törölheted vagy kikapcsolhatod őket. Vagy töröld le valami jó uninstaller programmal az egész böngészőt a vérbe, és telepítsd újra.
2012. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Először belépsz a vezérlőpult, programok telepítése és eltávolítása menübe. Itt kikeresed a programot /sweetim toolbar/ és uninstall. Utána, a böngészőben, a bővítmények között is keress ki minden toolbart, és eltávolítás. Ha ez sikerül, akkor utána a beállításokban visszaállítod a kezdőlapot, /google/. A keresőmotort is állítsd vissza google-ra. Mivel nem írtad milyen böngészőt használsz, én ezt a Chrome -ra írtam.

Egy jó eltávolító program a Revo Uninstaller.

[link]

Egy másik segítség a toolbarok eltávolítására a Toolbar Cleaner.

[link]

Üdv.

2012. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!