Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a problémám h amikor...

Az a problémám h amikor bekapcsolom a gépet sokszor megáll a legelső képnél és nem megy tovább. (Behozza a kezdő képet ez az alaplapi kép és mintha lefagyna) Viszont ha újraindítom akkor egyből bejön. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 14:43
 1/9 anonim válasza:
Semmit nemtudsz vele csinálni? nemmozog egér stb? tehát bekapcsolás után akkor rögtön lefagy? meg milyen gyakran fordul elő?
2012. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgős tápcsere, de mielőtt költenél rá, kérj kölcsön egy valóban jót, és vallasd meg párszor.
2012. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég vettem a gépet szerintem még nincs 2 hónapja se... Egyébként gyakran csinálja. De am az a lényeg, h bekapcsolom a gépet és bejön a BIOS vagyis az alaplapi kép és utánna ott megáll.. Olyankor újraindítom és általában bejön. De van amikor 2 szer is újra kell indítani. + azt vettem észre, h amikor pittyeg egyet akkor tökéletesen bejön... Egyébként ha újraindítom utána a géppel nincs semmi gond... Tökéletesen megy nem laggol játékokat visz. Gondolom akkor ha gond lenne a táp al akkor nem kapcsolna be, avgy nem menne rendesen. Azt tervezem, h nemsokára újra rakom a gépet úgy talán jó lesz.. Vagyis remélem.
2012. okt. 10. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem táp. Milyen alaplap?
2012. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
GIGABYTE GA-P61A-D3 S1155 ...
2012. okt. 11. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

TÁP, melegedés, alaplap, merevlemez.

2012. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Újonnan vetted vagy használtan, van garancia rajta? Elég gáz, hogy hardveres hibával adták el.
2012. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Újonnan vettem. Garancia van rajta. Illetve melegedés szerintem kilőve, mivel csak bekapcsolásnál van ilyen probléma, h megáll... Ha bejön a gép utána tökéletesen működik szerencsére eddig még 1 játék nem fagyott ki meg ilyenek. Ha lenne valami baj táppal pl szerintem gépezés közbe is érzékelném. Lehet az lesz, h apának szólok, h vigye be ahonnan vettem és nézzék meg... Reménykedem, h pl egy újratelepítés után jó lesz.(Még nem telepítem újra mert ha más a baja..:S + sajnálom a játékokatxD csak sajna 1 meghajtó van...:S) Ez kicsit hosszú lett...
2012. okt. 15. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ez alaplap vagy merevlemez, akkor is fődarab csere, vagyis ennyivel meghosszabbitják a garanciát. De ez enyhén szólva is gáz. Egy fiatal lúzer kezéből vettem ki nemrég egy régi IBM Thinkpadot (notebook), ki akarta dobni. És nagyszerűen működik, egy alaplapi elemet kellett cserélni benne, akkuja gyenge, de hálózatról kifogástalanul működik, Linux van rajta. És kb. 8-10 éves...
2012. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!