Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagyik le a gépem...

Btamas20 kérdése:

Miért fagyik le a gépem állandóan, pedig ujra húztam?

Figyelt kérdés

#állandóan #Miért fagyik le a gépem #pedig ujra húztam?
2012. szept. 28. 15:06
 1/2 anonim válasza:

Első lépésként minden eszközödnek ellenőrizd, hogy a legfrissebb driver-e van-e fent, ha kell, frissíts mindent!

Továbbra is fagy?

Akkor fizikális problémád lehet. Kérj segítséget közeli ismerőseidtől.

Első lépésként válaszd le azokat a külső eszközöket, amik a gép működéséhez nélkülözhetőek. Magyarul minden kivéve egér és billentyűzet.

Ha továbbra is fagy, próbáld átkötni ezeket is PS2-re.

Ha továbbra is, akkor a belsejéből szedd ki azokat a hardware-eket, amik nem létfontosságúak.

Ha továbbra is fenn áll a probléma, akkor el kell kezdened kölcsönkért eszközökkel egyenként cserélgetni az összetevőket. Ha az egyik csere után nem fagy, akkor az az eszköz a ludas.


Vagy leviszed a közeli pc boltba és rájuk bízod.

2012. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben !! de előfordulhat hogy a processzor túl melegedése miatt van ?? letöltöttem az everest-tett és a CPU átlagban 50 c foks ,ha elkezdek játszani egy Pl:gta a san andreas-all akkor egyből lefagyik.. lehet hogy a videó kártya nem birja és ezért is le fagyhat ? vagy mivel lehet ijenkor gond a legtöbbször?
2012. szept. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!