Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul a windows a...

Miért nem indul a windows a winchesterről?

Figyelt kérdés

azért kellet ujból telepítenem a windows xp t mert ez csinálja, mikor indul a gép megjelenik a windows logó és csak tölt. kb 3 perc után abba hadja (fél perc allat be kellene töltődnie az xp nek) és megjelenik egy fekete képernyő az "üdvözöljük" kiírás előtt és ujból indul a gép.

és ujból indulás után ugyan ez történik.Mikor ujból telepítem a gépet mer mást nem tudok vele akkor három vagy 4 alkalommal betöltődik normálisan az xp és ugyan ezt elkezdi. ezt onnan tudom meg hogy mikor kezdi el ujból mikor már a windows logó előtt egy fehér csík végig fut a képernyő alján onnantól kezdve nem fog xp betőltődni. A winchestert

lehet formázni hiba nélkül tud rá a telepítő másolni egy másik rendszerből irni rá telepíteni partícionálni stb hiba nélkül. azért gondolok winchester hibára mer van egy másik is a gépbe és arra is telepítettem windowst és azzal megy más alkatrész igy nem lehet hibás vagyis szerintem.

a winchestert már particionáltam is nem is egyszer és akkorse jó ha tudjátok mi lehet a hiba akkor léci segitsetek előre is köszi


2012. szept. 28. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a vinyó. Telepítsd rá a Hard Disk Sentinelt, és futtass egy rövid öntesztet. Aztán láthatod a hibákat, ha vannak. A nem túl súlyos szektorhiba profin javítható a HDD Regenerator segítségével. Ajánlott, hogy boot cdt vagy dvdt készíts vele és arról bootolva scan and repair lehetőséget választani. Nekem az 500GB-os vinyót kb. 3 óra alatt végigfuttatta, és 4 szektorhibát javított is, és több mint 8 hónapja nem tért vissza, pedig van használva rendesen.
2012. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy másik gépbe az egész wincsesztert leformázod,majd igy próbáld meg az újra telepitést.Alaplap vagy memoria hiba is lehet.
2012. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Csak gyanús, hogy pont akkor indul újra amikor a leginkább tekeri magát.
2012. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!