Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bd50 filmet hogy tudok lejátsz...

Bd50 filmet hogy tudok lejátszani külső vinyóról?

Figyelt kérdés
Leszedtem, külső vinyóra feldobtam, csatlakoztattam. De semmi. A lejátszón rámegyek a külső winchester/videók-ra, és semmi. Nem tudok mit megnyitni. Át kell tömöríteni a filmet? Vagy mit? :) Életemben nem szedtem még le bd50-t, csak azért vagyok ilyen amatőr. Köszi előre is!
2012. szept. 30. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a film kiterjesztése?
2012. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak tv-ről sehogy. Ez olyan, mintha DVD-t akarnál megnézni egy régebbi tv-vel lejátszó nélkül. Gondolj bele, eléggé kiszorította volna a tv a blu-ray lejátszókat, ha képes lenne BD50 és BD25 lejátszására. Venned kell egy Blu-ray lejátszót a tv-dhez vagy manapság egy playstation 3 is képes már rá. De persze akkor már venned kell hozzá egy megfelelő írót + üres lemezt. Nem olcsó, de elhiheted nekem, hogy megéri :)
2013. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!