Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a gépem...

Miért nem ismeri fel a gépem a telepítőlemezeket? És miért dob STOP: 0x0000007B hibakódot bootolás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy első ránézésre eléggé nagy problémám a laptopommal.


1. probléma

Szerettem volna újratelepíteni a gépet. Win 7 professional helyett ultimate verziót.

A lényeg az, hogy nem ismeri fel a rendszer a telepítő lemezeket a windowsból. Bármilyen telepítő lemezt teszek a meghajtóba üres lemezként értelmezi. A lemezek jók, mert már nem egyszer telepítettem róluk.


2. probléma

Megpróbáltam XP telepítővel formázni a gépet, de a telepítő megáll egy STOP: 0x0000007B hibaüzenettel, ami után újra kell indítani a gépet.


Gyanítom, hogy ez a 2 probléma összefügg.

Minden más cd/dvd lemezt felismert a rendszer le is játszik stb. kivéve a telepítőlemezeket.

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy megoldódjon a dolog.


Előre is köszi mindenkinek!



2012. szept. 30. 09:06
 1/1 MaXXeGee ***** válasza:
2012. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!