Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok Budapesten olcsóbb...

Hol tudok Budapesten olcsóbb Mobiltelefon szervizt találni?

Figyelt kérdés

Sajnos legrosszabbkor romlott el a mobil telefonom új mobil telefonra nincs pénzem jelenleg sajnos munkanélküli vagyok. Járadékokkal rendelkezem ami nem túl sok ahhoz új de legolcsóbb mobil telefont meg tudjak venni.


Úgy romlott el nem tudom a billentyűzárat feloldani belépni a menü-ben be tudom kapcsolni meg tudom adni a biztonsági kódot úgy be tudok lépni. De a billentyűzárat véletlenül sem tudom feloldani lehet érintkezési hibás lett az a billentyűzet.


Nem mindegy drágább Szervizet választom vagy az olcsóbban jelenleg a tél közeledtével másra kell a pénzem.



2012. okt. 1. 11:55
 1/1 Gy.Ata válasza:
Szerintem nincs olcsó szerviz, ami olcsóbb lenne mint egy használt mobil 3-5E körül.Néha ingyen is kaphatsz, ha valaki havernak esetleg van elfekvő. Persze ezek lehet billentyűs telók.
2022. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!