Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Akarok venni most egy laptop-ot, de még ezelőtt sosem volt, viszont a mostani asztali pc-met én állítottam össze amivel semmi gond nincs, így valami hasonló teljesítményűt kerestem. Olyan 130.000 és 140.000 Ft(max. 150e) körüli összeget szánok rá. Főleg filmnézésre, zenehallgatásra kéne, de azért játékok is menjenek rajta, még ha nem is a legújabbak. :)

Nagy nehezen leszűkítettem a listát 3 jelöltre:

1. Samsung NP300E5Z-S08HU

[link]

2. Asus K53BR-SX035D

[link]

3. Lenovo IdeaPad G580AH

[link]

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2012. okt. 3. 16:41
 1/5 Neuhauser László ***** válasza:
100%
Én az ASUS és a Lenovo között vacillálnék,de ha filmnézésre kell, akkor érdemes szerintem a Lenono, mert abban Terás merevlemez van, azaz sokkal több filmet tudtok rá tenni
2012. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

134ezer ez mind?

milyen webshop ez csak ez jó?

windows sincs rajtuk

viszont árúk és hardvereik alapján ez hatalmas feár rajtuk

vagy már enyire romlott a forint???

aligha pár hete mesze jobbakat lehetet kapni enyiért

rulez röl sose halotam melesleg

ipon on is van laptop meg sok más ismertebb webshopban meg van kimondot laptop webshop is mint laptop szalon stb...

.

szóval ha nem zava hogy 20ezerel drágában vásárolsz akkor

#1 +1

viszont számomra érthetetlen ez a nagy felár...

(Netán van 3-5év gsrancia rájuk? mert azt nem figyeltem de mobilon nem is fogom most majd este...)

2012. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Találtam máshol is olcsóbban, de nekem csak ez jó, mert közel van a lakóhelyemhez az üzlet(Kaposváron van az üzletük én meg mindennap járok be a városba, nekem ezért így kézenfekvőbb) ahol átvehetem így nincs szállítási költség, meg megbízhatóak. Vagy marad a Tesco meg az Euronics, de ott nem szívesen vennék. Rendszer meg van saját, szóval az nem baj ha nincs rajta.
2012. okt. 3. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ASUS nagyon gyenge.. Az felejtős.. A Samsung és a Lenovo pedig teljesítményben nagyjából ugyanazt nyújtja.. Bármelyik jó választás volna a kettő közül..
2012. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3


5ezer forintos szállitás sehol sincs

vagy az nem jó webshop


2-3ezer szokott lenni kb.


szóval ha 5 ezer lene pl. akkor is 15ezret sproltál


persze ha tudod mit veszel


de mint mondtam te pénzed ha van plusz 15 ezred


lényegében a semmire...


akkor jó lesz amiket irnak


én igazából egyiket sem venném ha árat nem is nézném...


szia töröltem kérdést listámról

2012. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!