Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a konfig milyen kategóriába...

Ez a konfig milyen kategóriába számít?

Figyelt kérdés

Hát lenne egy gépem amit kb 1 éve vettem és kíváncsi vagyok hogy most beleszámít-e még a közép szintbe :D

konfig:

proci:intel pentium e5800 3.2ghz dual core

alaplap: asrock g41 m vs3

ram:2x2gb 1333 kingston

videokártya:sapphire hd4890

op rendszer: win 7 64 bit

táp: m-teck 450 watt

az új játékok magas grafon 1280x1024 felbontáson mennek 30-40 fps el :D


2012. okt. 3. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
elavult architektúra
2012. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez egy éve sem számított bele a közép szintbe.
2012. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
alsó közép mezőnye a gamer gépeknek sztem
2012. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mikor megvettem anno és megkérdeztem milyen kategóriába van akkor azt írták h egy jó közepes szint
2012. okt. 3. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Akkor hazudtak. Az E5800 már mikor megjelent is belépő szintű processzor volt, bár annak legalább a tetején. A videokártya szintén egy ~30 ezres darabnak felelt meg teljesítményben (kb. HD6790), az a középszint legalja volt.

A G41-es lapkakészlet megint csak belépőszint, a memória átlagos mennyiségű, a táp pocsék, de nagyon. Nagy bátorságra vall ilyet tenni HD4890 mellé.

2012. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nyugi ezt a tápot nem rég vettem mert leégettem a kártyával egy 400 as kodegányt xDD ez a táp bőven jó még nem volt vele baj
2012. okt. 3. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
A HD4890 is öreg kártya már, de még mindig van benne erő (csak sokat fogyaszt). 1280 felbontáshoz meg az E5800 procihoz mérten még ma is túl izmos.
2012. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mért emelted ki

m-teck táp nicsn csak m-tech

tán hajszálal jobb mint codegen az sem igaz rá de hát legalább megy gép... de minöségi nem ártana 4890 melé ténelge


proci ténleg vicc kategória ha csak 1 éve vetted


ma meg már akkor is 2 nél több magos procit ki tudtak hasnzálni a játékok illetve iylen videokártyát már jobb féle 2 magos sem nagoyn hajt ki


szóval egyetértek ameiket eddig irtak


ez ugy alsó-közép és alsó-felsö kategória közt helyezkedhet el kb. egy éve is még kb. ott lehetett alsó felsöben max.


de amugy az iylen besorolások mit érdekelnek?

neked megfelel játékra és kész nem?


amugy uj játék minek számit? meg magas graf...


viszotn persze kompromiszumokal midnen elmegy

2012. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!