Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol át képernyő...

1Frank kérdése:

Nem kapcsol át képernyő kímélőre a monitor hiába van minden beállítva. Ami az érdekes hogy kihúztam a vezeték nélküli egeret és minden beállítás működött. Hogy lehetne összhangba hozni a kettőt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
van még más vezeték nélküli dolog a gépedhez?
2012. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen a klaviatúra
2012. okt. 4. 12:05
 3/7 MaXXeGee ***** válasza:
Akkor egyszerű a válasz ... a vezeték nélküli eszközök kommunikációját "zavarja" valami, esetlege gy közelben hagyott mobil, és ha az egér csak egy pixelnyit is mozdul mondjuk egy mobiltelefon okozta zavartól a géped úgy érzékelte hogy mozdult az egér, akkor nem kapcsol át hiszen azt hiszi hogy te ülsz a gép előtt :)
2012. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem,sajnos itt más gond van.Van hogy órákra itt hagyom a gépet,nincs mozgás,nincs mellette semmi és nem kapcsol át se pihenőre sem később hibernálásra,pedig az is be van állítva.De ha az egér csatija ki van húzva minden OK.Szerintem valamit át vagy be kellene állítani,de én nem értek hozzá.Ehhez a beállításhoz kellene a segítség,ha egyáltalán lehetséges.Még annyit hogy XP fut a gépen.
2012. okt. 4. 13:01
 5/7 MaXXeGee ***** válasza:
Továbbra is élek a gyanúperrel, hogy az egér mozgása lesz a ludas. Én is találkoztam ilyennel, volt olyan egerem, ami (minimálisan ugyan, de) önálló életet élt, ennek nyomán nem állt át soha a gépem az általad említett állapotok egyikébe sem. Tegyél oda egy vezetékes egeret, és meglátod ;)
2012. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OK.Azt én is tudtam hogy ez az egér tiltja valamiért hogy bekapcsoljon a képernyővédő.Másik egerem nincs,ezért kellett volna valami át vagy beállítás.De úgy látszik ebben nem tud senki segíteni.Azért köszi az eddigi hozzászólásokat.
2012. okt. 4. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:

keress a gépen egy ilyen mappát:

Don't Sleep

Klikk a DontSleep.exe fájlra!

és így állítsd be:

[link]

a bejelöléseket is törölheted az összes lehetőség elöl!

2012. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!