Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A műveleti memória fertőzött,...

A műveleti memória fertőzött, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A Nod32 (eredeti) minden bekapcsolásnál, illetve pár óránként ezt írja ki (3 ablakban):


"A memória fertőzött!


Objektum:

Műveleti memória = C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\vbc.exe

Kártevő:

Win32/Ainslot.AA féreg ; módosult Win32/TrojanDownloader.Delf.RFW trójai (a második üzenetben van) ; módosult Win32/Fynloski.AA trójai (a harmadik üzenetben van)

Információk:

a megtisztítás nem lehetséges"


Mit tegyek??


2012. okt. 5. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban futtass egy víruskeresést...
2012. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Telepisd ujra a Rendszer-t
2012. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban nem futtatható a vírusírtó :/ A rendszert nem teszem újra, mert csak 260 Gb adat van rajta amit nem könnyű áttenni CD-kre, de azért köszi. Az AVG -vel nem lehetne kiírtani? Egyik ismerősömnek van hozzá 2018 -ig érvényes licence és ha azzal le lehetne tolni akkor felraknám.
2012. okt. 5. 20:48
 4/7 Karesz6969 ***** válasza:

A Nod32 lett maga a vírus rezidens...nekem már volt hasonló évekkel ezelőtt akkor szakítottam végleg ezzel a "komoly" programmal.

Onnan tudom, hogy boot alól futtattam egy Pandát és az kigyomlált mindent és a log-ba fedeztem fel, hogy a víruskeresőm volt a gazdatest:-)))


Szerintem te is írj egy CD-t, ennyit megér nem? Persze utána ne a Nod32-t tedd fel:-))

2012. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy üres CD-m az akcióra :D csak annyi a gond, hogy és mit tegyek a CD-re?? Azt tudom hogy indításnál a CD-ről kell bebootolni csak azt nem mit tegyek a CD-re :/ Vagy nem lenne elég az ha lepucolnám a gépről a Nod32 -őt és felraknám az AVG-t, vagy akkor átköltözik a vírus :D ? Mi a legkönnyebb módszer?
2012. okt. 5. 21:52
 6/7 Karesz6969 ***** válasza:

Vírusirtót tegyél a CD-re mindenképpen ha le akarod tisztítani a géped...én erről írtam.

De pendrive-ről is megoldhatod ha tud róla bootolni a géped csak az a lényeg, hogy a legfrissebb vírusdefiníciós fájl legyen rajta a választott vírusirtódon.

2012. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csökkentett módban nem futtatható a vírusírtó :/"


Akkor cseréld le, ha erre sem képes...


[link]

2012. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!