Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » NBA 2k13 segítséget tudtok...

NBA 2k13 segítséget tudtok nyújtani?

Figyelt kérdés

1 Az online mód elég ratyi, assoc.t nem tudok kezdeni, online meccset pedig (PCs vagyok, de xbox kontrollerrel)csak billentyűzettel enged tolni. Ezt lehet kezelni?

2 állítólag van olyan hogy MyTeam mód. Ez végül nem került bele? Mert nekem nincsen.

3 myplayer store, myplayer closet- Ez a két menüpont nekem nincs a főmenüben:D Ehhez is kérnék egy kis segítséget:D

köszi :)



2012. okt. 7. 22:04
 1/1 anonim válasza:

Vajmi keveset tudok erről írni de azért megírom:)

Én az előző szériát (NBA 2k12) vettem meg, a mostanit csak letöltöttem PC-re. Mindkettő zavatalanul ment xbox kontrolerrel, ez szerintem csak beállításbeli gond lehet. A 2k12 megvolt nekem anno eredetiben a PC mellett xbox-ra is, a PC-n a boxhoz képest az online mód egy hatalmas (vagy annál is nagyobb) nulla volt, többek között ezért sem vettem meg idén eredetiben.

A többi kérdésedre majd biztosan jön érdemben válasz attól aki megvette a PC-s verziót, a kontrollernek viszont működnie kéne. Én csak beléptem a game-ba és már automatikusan érzékelte hogy az az aktív. Nemtom oprendszer befolyásolhatja-e.

2012. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!