Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagynak vagy nagyon kicsinek...

Nagynak vagy nagyon kicsinek számít a 0.3 megapixeles kamera? További lent.

Figyelt kérdés
tablet: szeretnék egy tabletet. Találtam egy olyat ami jó, olcsóbb, de jónak mondják. De a kamerán megakadt a szemem. :) Légyszi válaszoljatok a kérdésemre sokan...

2012. okt. 8. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Fényképezőgépnek kevés, de egy tabletbe tökéletes. Szerintem nem tájképeket akarsz vele csinálni. Amúgy sem a pixelszám fogja eldönteni a minőséget, hanem az optikai minőség, érzékenység, zajosság, stb. Hiába lenne 5MP-es, ha közben olyan zajos lenne lámpafénynél, mintha a Holdról jelentkeznél be.

:))

2012. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen-igen, de azért a 0.3 nekem elég kevésnek tűnik! 7 évvel ezelőtt vettem egy új telefont 990 Ft-ért (igen, előfizetéssel) annak volt ilyen kamerája... Szóval...
2012. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt írod, olcsó a tablet, akkor lehet, hogy az a kamera az árának megfelelő. Ezen is spóroltak, különben nem tudták volna ennyiért adni. Éppen megfelelő felbontás, lehet, hogy így is megéri.
2012. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából a tableten mindin jó, szupi, androidos rendszer ,kb. 7 colos felbontás stb... Csak a a kamera furi , de nem baj, mert nem akarok annyit fotózni vele :)
2012. okt. 9. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ezt az egy hátrányt találtad, akkor vedd meg nyugodtan. :)
2012. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
és telefon előlapi kamerának 0.3 mp elég? szval ez mennyire rossz felbontás?
2014. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!