Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meghalt a pendrive-om vagy ez...

Meghalt a pendrive-om vagy ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a 8 gigás Kingston pendrive-ommal kapcsolatban. Usb-re dugva jelzi a számítógép hanggal, hogy fogta az adást, azaz érzékeli a pendrive-ot (és a pendrive is villog egyet), de a commanderben drive not found-ot ír ki, a saját gépben pedig: A meghajtóban található lemez nincs megformázva. Megformázza most?

Ez meg mi a fenét jelent, meghalt a pendrive-om? Ha igen, mi a fenétől, ma töbször használtam, nem volt vele semmi gond. Az adatoknak annyi, amik rajta voltak vagy van valami módszer, amivel le lehet szedni őket?

Köszönöm a választ előre is!



2012. okt. 9. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen romlott el, de az is lehet, vannak adatmentő programok amivel kis szerencsével szinte az összes adat visszanyerhető, bár kicsit időigényes.

Egyelőre ne formázd le, ha fontos adataid vannak rajta akkor adatmentés és utána formázás.

Én az EaseUs Data Recovery Wizard-ot szoktam használni, de van pár program erre, az ingyenes verzióval 1GB adatot lehet menteni.

2012. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Program-helyreállító: [link]
2012. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!