Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dps Dream 7 tablet nem tudok...

Pintyusz1983 kérdése:

Dps Dream 7 tablet nem tudok semmit le tölteni. Sziasztok. Vásároltam egy ilyen típusú tabot, de sajnos semmit nem tudok le tölteni vele wifiről. Marketről és más oldalról sem. A készülékben nincs SD kártya. Lehet, hogy ez a probléma?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 21:49
1 2
 1/11 kiiper válasza:
Az SD kártya nem gond,mert rendelkezik alap belső memóriával. A wifihez redndesen kapcsolódik? Megnyitja pl a [link] -t?
2012. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen.Raktam rá operát és az opera wbboltjából meg simán tudok bármit le tölteni játékot, programot.De a marketről nem.És a saját alap böngészőjével sem.
2012. okt. 10. 19:04
 3/11 kiiper válasza:
Ha elakarod indítani a marketet,akkor mit reagál a program?
2012. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A program indul, be is lép. Tudok keresni is el is indul a letöltés, csak egy pár másodperc után ki dob egy hiba üzenetet. Hiba a vásárlás feldolgozása során vagy hiba az azonosításkor, vagy azt hogy nem lehet letölteni az alkalmazást. Az ingyenes dolgoknál is. Csináltam egy új gmailos címet akkor 3 dolgot engedett le tölteni, és ugyan az. Újra indítottam a gépet akkor megint engedett, de csak szintén 2-3-at. És megint hiba üzenet.
2012. okt. 14. 09:06
 5/11 komozol válasza:

Itt megtalálod a kérdésedre a választ :

[link]

2012. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. Igen ezen az oldalon meg találtam a segítséget. Még egyszer köszönöm.
2012. okt. 17. 20:23
 7/11 anonim válasza:
Bocsi,de mi is a megoldás? Telorol nem tudom megnézni azt az oldalt...
2012. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Helló hogy kell azt a problémát megoldani?

Mert én nekem is ez a bajom a DPS Dream7 Tabommal, és én nem találtam meg a megoldást rá.

Az oldalon belül hol kell keresni a megoldást a problémára?

2012. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Android 4.04-re rámész,és ott van,h google play letöltési hibák megoldása.
2012. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha nincs túl sok cuccod a tabon akkor, menny arra , hogy gyári beállítások visszaállítása. ( nekem is ez volt a hibám , és ezzel sikerült megoldani )
2013. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!