Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti hasznát vettétek az ECDL...

Ti hasznát vettétek az ECDL vizsgát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy ti hasznát vettétek e a vizsgát?

2012. okt. 9. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Most raktam le az Excelt...(16/F vagyok) de úgy kezdődött hogy jön a többi függvény...szóval nem olyan magas szintű ez az ECDL dolog.Meg amolyan muszájból csináltatták velünk. Nem hinném hogy valaki hasznát veszi.
2012. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kaptam papírt (még most is adnak), ha infó érettségit csinálsz és jó eredményt érsz el.

De amúgy kb semmit nem ér.

2012. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komplikato ***** válasza:
Valóban nem ér semmit, se sajnos vagy szerencsére (megfelelő aláhúzandó) ezt sok cég frissen végzett műkörmös munkaügyise nem tudja és képesek odaszúrni az ECDL papírt egy teszem azt rendszergazda állás mellé, ahol előtte egy oldal egyéb kívánalom szerepelt ...
2012. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valahova ez a követelmény, akkor kell, de nem egy nagy dolog. Nekem tök uncsi volt, igaz az osztálytársammal megbeszéltem, hogy jelentkezünk, ő nem tette, én sem tettem, ez volt a vesztem. Tanulság: ha valamit akarsz, akkor inkább intézd el egyedül, ne várj másokra.
2012. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 algopirin ***** válasza:

Hogy előny vagy hátrány mindenki döntse el maga, céges szinten mikor kerestünk rendszergazda mellé helyettest semmit nem számított van vagy nincs ecdl vizsgája a delikvensnek.

Sőt ha volt inkább az számított negatívumnak (ugyan így GáborDénes is 0 pontnak számított mert csak...) hogy ilyesmire fecsérli az idejét, ahelyett hogy inkább ténylegesen használható információkat-tudást próbálna gyűjteni, ecdl vizsga kívánalmait meg szerintem aki hasonló kategóriában dolgozna vagy szeretne röhögve kell tudni a teljesíteni a valamire is érdemes részét, így nem igazán veszik figyelembe csinálod és úgy is kiderül pár óra vagy pár nap alatt, Mancikának talán lényeges ha az "önkormányzathoz" akar elhelyezkedni vagy egyéb valami csókos közgazdasági szférában akarja a seggét mereszteni, de neki meg csak papírja van róla érteni úgy se ért hozzá.

2012. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vettem hasznát!
2012. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!