Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nokia C6-00 vagy Samsung...

Nokia C6-00 vagy Samsung Galaxy 551?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem, ma már ezeknél sokkal jobb készülékeket kapni ebben az árban(új készülék ár).
2012. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pl.? (bocsi véletlen elküldtem privátban is :D)
2012. okt. 10. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben az árban rengeteg készülék van és nem ismerem az elképzelésed, milyen leegyen, érintős, qwerty-s, android, wp7, bada, szín anyag, méret?
2012. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Max. 200 euróra gondoltam. Csak ilyen qwerty billentyűs telefont akarok. Lány vagyok, úgyhogy nem igazán vagyok tisztában az ilyen kifejezésekkel :D szín fekete, méret meg mindegy, kb akkora mint ez a 2 telefon, amiről kérdeztem.
2012. okt. 10. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma már nagyon kevés qwerty-s készülék van, ez egy tavalyi modell, de jó kis masina, a kisebbek közé tartozik:Sony Ericsson Xperia mini pro, viszonylag olcsón hozzá lehet jutni.

Itt egy teszt róla ha érdekel: [link]

2012. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem sokkal jobban tetszik, mint egy sima érintőképernyős és azért szeretnék olyat... Ez viszony nem tetszik, elég kicsi.
2012. okt. 10. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ez: [link]
2012. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!