Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 3 tb belső winchesterhez...

3 tb belső winchesterhez milyen gép kell?

Figyelt kérdés
3 tb belső winchesterhez milyen gép kell hogy lehesen a 3 tb winchesteren lehesen windowst inditani. Nekem egy 4 éves gépem van 5200 processzor 2 gb ram asus alaplap. Windows vista ultimate operációs rendszerrel szeretném használni a winchestert egybe szeretném hagyni
2012. okt. 11. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a csatlakozó alapján belemegy akkor használd úgy. Én egy ekkora vinyót mindenképp kettévennék...
2012. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:
Van még olyan alaplap, nem is kevés, ami sem gyárilag, sem BIOS frissítés után NEM támogat 1.2TB-nál nagyobb háttértárat. Ilyenkor a HDD vagy hálózatban vagy külsö USB dobozban használható.
2012. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem 5200 processzor 2 gb ram asus alaplap nemtudom a tipusát . Megszeretném kérdezni ere a gépre felmenne e a windows vitsa ? A gépem 4 éves . Mit tudnék vele kezdeni hogy induljon a windows 3 tb belső winchesteren ?
2012. okt. 11. 18:38
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó valaszadó ! Van olyan alaplap ami kezeli windivs sal együt akár külön akár egybe mind a 3 terrát csak találni kell olyan számitógéphez értő boltot és embert aki ért is hozzá és nem 2 hónapig szorakozot velem a kis hülyegyerek.


Nekem ez az alaplapom van


Asrock Z77 PRo 4 M és kezeli mind a 3 terrát belsö winyon


A gép adatai

3 tb belső western digitál winyó

4 gb 1600 ddr3 ram

arock z77 pro4 m alaplap

intel i5 3470 processzor

2013. jún. 2. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ilyen lap. Az új UEFI-s lapok támogatják a 2TB-nál nagyobb vinyókat, csak GPT partíciót kell csinálni, azt meg az XP nem támogatja...
2013. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igy van. Windovs vista windovs 7 és windovs 8 kezelei a 3 terrás belső winyókat de csak a 64 bittes operációs rendszer jó hozzá a 32 bittes nem ez le is van írva az alaplap oldalán. Az Asrock nál legalábis milyen rendszer kell neki.
2013. jún. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!